
Muc-Off Airmach Carbon Pump
- TECH SPECS
| Pump Length | 295mm |
| Bracket | Frame mount bracket (included) |
| Pump Max PSI | 130psi |
| Pump Weight | 132g |
| Primary Color | Black |
| Pump Barrel Material | Composite |
| Pump Head | Aluminum |
| Valve | Presta Schrader |
- TECH SPECS
| Pump Length | 295mm |
| Bracket | Frame mount bracket (included) |
| Pump Max PSI | 130psi |
| Pump Weight | 132g |
| Primary Color | Black |
| Pump Barrel Material | Composite |
| Pump Head | Aluminum |
| Valve | Presta Schrader |
$19.25
Original: $55.00
-65%Muc-Off Airmach Carbon Pump—
$55.00
$19.25Description
- TECH SPECS
| Pump Length | 295mm |
| Bracket | Frame mount bracket (included) |
| Pump Max PSI | 130psi |
| Pump Weight | 132g |
| Primary Color | Black |
| Pump Barrel Material | Composite |
| Pump Head | Aluminum |
| Valve | Presta Schrader |














