
SKS Germany Airboy 115 psi Presta
- TECH SPECS
| Bracket | Frame mount bracket (included) |
| Pump Head | Dual Valve Head |
| Gauge Type | No |
| Pump Weight | 62g |
| Pump Barrel Material | Aluminum |
| Pump Length | 172mm |
| Air Release | No |
| Primary Color | Black |
| Pump Max PSI | 115psi |
| Valve | Presta |
- TECH SPECS
| Bracket | Frame mount bracket (included) |
| Pump Head | Dual Valve Head |
| Gauge Type | No |
| Pump Weight | 62g |
| Pump Barrel Material | Aluminum |
| Pump Length | 172mm |
| Air Release | No |
| Primary Color | Black |
| Pump Max PSI | 115psi |
| Valve | Presta |
$14.00
Original: $39.99
-65%SKS Germany Airboy 115 psi Prestaβ
$39.99
$14.00Description
- TECH SPECS
| Bracket | Frame mount bracket (included) |
| Pump Head | Dual Valve Head |
| Gauge Type | No |
| Pump Weight | 62g |
| Pump Barrel Material | Aluminum |
| Pump Length | 172mm |
| Air Release | No |
| Primary Color | Black |
| Pump Max PSI | 115psi |
| Valve | Presta |













