
Lezyne Pocket Drive Loaded Pump 160psi Black
- TECH SPECS
| Air Release | Yes |
| Primary Color | Black |
| Pump Length | 140mm |
| Pump Weight | 212g |
| Bracket | Frame mount bracket (included) |
| Gauge Type | No |
| Valve | Presta Schrader |
| Pump Barrel Material | Aluminum |
| Pump Max PSI | 160psi |
- TECH SPECS
| Air Release | Yes |
| Primary Color | Black |
| Pump Length | 140mm |
| Pump Weight | 212g |
| Bracket | Frame mount bracket (included) |
| Gauge Type | No |
| Valve | Presta Schrader |
| Pump Barrel Material | Aluminum |
| Pump Max PSI | 160psi |
$21.00
Original: $59.99
-65%Lezyne Pocket Drive Loaded Pump 160psi Black—
$59.99
$21.00Description
- TECH SPECS
| Air Release | Yes |
| Primary Color | Black |
| Pump Length | 140mm |
| Pump Weight | 212g |
| Bracket | Frame mount bracket (included) |
| Gauge Type | No |
| Valve | Presta Schrader |
| Pump Barrel Material | Aluminum |
| Pump Max PSI | 160psi |














