
Vittoria Zaffiro Pro Home Trainer Tire - 700 x 23 Folding Clincher Red
- TECH SPECS
| Color | Red |
| Defined Color | Red |
| ISO Width (mm) | 23 |
| ISO Diameter | 622 / road / 29" |
| Tire Diameter | 700c |
| Tire Bead | Folding |
| Labeled Size | 23 |
| Tire Type | Clincher |
- TECH SPECS
| Color | Red |
| Defined Color | Red |
| ISO Width (mm) | 23 |
| ISO Diameter | 622 / road / 29" |
| Tire Diameter | 700c |
| Tire Bead | Folding |
| Labeled Size | 23 |
| Tire Type | Clincher |
Original: $55.99
-65%$55.99
$19.60Description
- TECH SPECS
| Color | Red |
| Defined Color | Red |
| ISO Width (mm) | 23 |
| ISO Diameter | 622 / road / 29" |
| Tire Diameter | 700c |
| Tire Bead | Folding |
| Labeled Size | 23 |
| Tire Type | Clincher |











