
Shimano SLX HB-M7110 Front Hubs
| Color | Black |
| Flange Diameter, Left | 44 |
| Flange Diameter, Right | 44 |
| Spoke Interface | J-Bend |
| Defined Color | Black |
| Hub Drilling | 28, 32 |
| Front Axle | 15mm Thru x 100mm, 15mm Thru x 110mm |
| Hub/Brake Compatibility | Center-Lock Disc |
| Color | Black |
| Flange Diameter, Left | 44 |
| Flange Diameter, Right | 44 |
| Spoke Interface | J-Bend |
| Defined Color | Black |
| Hub Drilling | 28, 32 |
| Front Axle | 15mm Thru x 100mm, 15mm Thru x 110mm |
| Hub/Brake Compatibility | Center-Lock Disc |
Original: $50.00
-65%$50.00
$17.50Description
| Color | Black |
| Flange Diameter, Left | 44 |
| Flange Diameter, Right | 44 |
| Spoke Interface | J-Bend |
| Defined Color | Black |
| Hub Drilling | 28, 32 |
| Front Axle | 15mm Thru x 100mm, 15mm Thru x 110mm |
| Hub/Brake Compatibility | Center-Lock Disc |











