
Shimano Deore FH-QC400-HM Rear Hub
| Rear Axle | QR x 135mm, QR x 141mm |
| Cassette Body Type | Shimano HG |
| Color | Black |
| Skewer Included | Yes |
| Bearing Type | Cartridge |
| Defined Color | Black |
| Spoke Interface | J-Bend |
| Hub Drilling | 32, 36 |
| Hub/Brake Compatibility | Center-Lock Disc |
| Rear Axle | QR x 135mm, QR x 141mm |
| Cassette Body Type | Shimano HG |
| Color | Black |
| Skewer Included | Yes |
| Bearing Type | Cartridge |
| Defined Color | Black |
| Spoke Interface | J-Bend |
| Hub Drilling | 32, 36 |
| Hub/Brake Compatibility | Center-Lock Disc |
Original: $29.99
-65%$29.99
$10.50Description
| Rear Axle | QR x 135mm, QR x 141mm |
| Cassette Body Type | Shimano HG |
| Color | Black |
| Skewer Included | Yes |
| Bearing Type | Cartridge |
| Defined Color | Black |
| Spoke Interface | J-Bend |
| Hub Drilling | 32, 36 |
| Hub/Brake Compatibility | Center-Lock Disc |











