
Shimano Alfine SG-S7001
| Color | Black |
| Rear Axle | 10x1 Threaded x 135mm |
| Drivetrain Speeds | 11, 8 |
| Defined Color | Black |
| Hub Drilling | 32, 36 |
| Flange Diameter | 92.5 |
| Spoke Interface | J-Bend |
| Hub Center to Flange (mm) | 30.0 |
| Color | Black |
| Rear Axle | 10x1 Threaded x 135mm |
| Drivetrain Speeds | 11, 8 |
| Defined Color | Black |
| Hub Drilling | 32, 36 |
| Flange Diameter | 92.5 |
| Spoke Interface | J-Bend |
| Hub Center to Flange (mm) | 30.0 |
Original: $300.00
-65%$300.00
$105.00Description
| Color | Black |
| Rear Axle | 10x1 Threaded x 135mm |
| Drivetrain Speeds | 11, 8 |
| Defined Color | Black |
| Hub Drilling | 32, 36 |
| Flange Diameter | 92.5 |
| Spoke Interface | J-Bend |
| Hub Center to Flange (mm) | 30.0 |












