
Schwalbe Magic Mary Tire - 29 x 2.40 Tubeless Folding BLK Performance Line Double Defense Addix
- TECH SPECS
| model | Magic Mary DD E50 |
| size | 29" |
| width | 2.4" |
| compound | Addix |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 1230g |
- TECH SPECS
| model | Magic Mary DD E50 |
| size | 29" |
| width | 2.4" |
| compound | Addix |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 1230g |
Original: $64.17
-65%$64.17
$22.46Description
- TECH SPECS
| model | Magic Mary DD E50 |
| size | 29" |
| width | 2.4" |
| compound | Addix |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 1230g |














