
Renthal Integra 35 Stem Clamp: 35mm L: 50mm Steerer: Direct Mount 0° Black/Gold
- TECH SPECS
| Handlebar Diameter | 35mm |
| Mount Type | Direct Mount |
| Primary Color | Black |
| Stem Angle | 0° |
| Face Plate Bolts | 4 |
| Stem Length | 50mm |
| Stem Material | Aluminum |
| Stem Weight | 159g |
- TECH SPECS
| Handlebar Diameter | 35mm |
| Mount Type | Direct Mount |
| Primary Color | Black |
| Stem Angle | 0° |
| Face Plate Bolts | 4 |
| Stem Length | 50mm |
| Stem Material | Aluminum |
| Stem Weight | 159g |
$52.50
Original: $150.00
-65%Renthal Integra 35 Stem Clamp: 35mm L: 50mm Steerer: Direct Mount 0° Black/Gold—
$150.00
$52.50Description
- TECH SPECS
| Handlebar Diameter | 35mm |
| Mount Type | Direct Mount |
| Primary Color | Black |
| Stem Angle | 0° |
| Face Plate Bolts | 4 |
| Stem Length | 50mm |
| Stem Material | Aluminum |
| Stem Weight | 159g |




