
Park Tool HXS-1.2 Professional L-Shaped Hex Set
- TECH SPECS
| Ball End | Yes |
| Style | L-Handle |
| Set or Individual | Set |
| Tip Size | 1.5mm |
| Tip Size | 2mm |
| Tip Size | 2.5mm |
| Tip Size | 3mm |
| Tip Size | 4mm |
| Tip Size | 5mm |
| Tip Size | 6mm |
| Tip Size | 8mm |
| Tip Size | 10mm |
- TECH SPECS
| Ball End | Yes |
| Style | L-Handle |
| Set or Individual | Set |
| Tip Size | 1.5mm |
| Tip Size | 2mm |
| Tip Size | 2.5mm |
| Tip Size | 3mm |
| Tip Size | 4mm |
| Tip Size | 5mm |
| Tip Size | 6mm |
| Tip Size | 8mm |
| Tip Size | 10mm |
Original: $28.95
-65%$28.95
$10.13Description
- TECH SPECS
| Ball End | Yes |
| Style | L-Handle |
| Set or Individual | Set |
| Tip Size | 1.5mm |
| Tip Size | 2mm |
| Tip Size | 2.5mm |
| Tip Size | 3mm |
| Tip Size | 4mm |
| Tip Size | 5mm |
| Tip Size | 6mm |
| Tip Size | 8mm |
| Tip Size | 10mm |











