
Park Tool AWS-11 Metric Folding Hex Wrench Set
- TECH SPECS
| Ball End | No |
| Style | Folding |
| Set or Individual | Set |
| Tip Size | 3mm |
| Tip Size | 4mm |
| Tip Size | 5mm |
| Tip Size | 6mm |
| Tip Size | 8mm |
| Tip Size | 10mm |
- TECH SPECS
| Ball End | No |
| Style | Folding |
| Set or Individual | Set |
| Tip Size | 3mm |
| Tip Size | 4mm |
| Tip Size | 5mm |
| Tip Size | 6mm |
| Tip Size | 8mm |
| Tip Size | 10mm |
Description
- TECH SPECS
| Ball End | No |
| Style | Folding |
| Set or Individual | Set |
| Tip Size | 3mm |
| Tip Size | 4mm |
| Tip Size | 5mm |
| Tip Size | 6mm |
| Tip Size | 8mm |
| Tip Size | 10mm |











