
Maxxis Receptor Tire - 650b x 47 Tubeless Folding Black EXO
- TECH SPECS
| model | Receptor EXO |
| size | 650b |
| width | 47mm |
| compound | dual |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 506g |
- TECH SPECS
| model | Receptor EXO |
| size | 650b |
| width | 47mm |
| compound | dual |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 506g |
Original: $54.00
-65%$54.00
$18.90Description
- TECH SPECS
| model | Receptor EXO |
| size | 650b |
| width | 47mm |
| compound | dual |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 506g |














