
Lizard Skins DSP Bar Tape - 1.8mm
| Length | 208cm |
| Material | DuraSoft Polymer |
| Color | Cobalt Blue, Cool Gray, Crimson Red, Diamond White, Jet Black, Mint Green |
| Weight | 66 |
| Adhesive | No |
| Defined Color | Black, Blue, Gray, Red, White |
| Thickness | 1.8, 1.8mm |
| Model | DSP |
| Length | 208cm |
| Material | DuraSoft Polymer |
| Color | Cobalt Blue, Cool Gray, Crimson Red, Diamond White, Jet Black, Mint Green |
| Weight | 66 |
| Adhesive | No |
| Defined Color | Black, Blue, Gray, Red, White |
| Thickness | 1.8, 1.8mm |
| Model | DSP |
Original: $42.99
-65%$42.99
$15.05Description
| Length | 208cm |
| Material | DuraSoft Polymer |
| Color | Cobalt Blue, Cool Gray, Crimson Red, Diamond White, Jet Black, Mint Green |
| Weight | 66 |
| Adhesive | No |
| Defined Color | Black, Blue, Gray, Red, White |
| Thickness | 1.8, 1.8mm |
| Model | DSP |







