
Kenda Small Block-8 TR K Tire 29er x 2.1" DTC
- TECH SPECS
| model | Small Block-8 |
| size | 29" |
| width | 2.1" |
| compound | DTC |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 671g |
- TECH SPECS
| model | Small Block-8 |
| size | 29" |
| width | 2.1" |
| compound | DTC |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 671g |
Original: $65.95
-65%$65.95
$23.08Description
- TECH SPECS
| model | Small Block-8 |
| size | 29" |
| width | 2.1" |
| compound | DTC |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 671g |











