
Galfer Disc Brake Adapters
| Brake Caliper Type | Post Mount |
| Weight | 21, 22, 29 |
| Mount | Rotor Size | 160 Post | 180 Rotor, 160 Post | 203 Rotor |
| keyword search | Galfer Brake Adapter |
| Model | SB004 +23 |
| Fork/Frame Mount | (PM) 74mm |
| Caliper | Post Mount 74mm |
| Size | +23mm |
| Color | Black |
| Brake Caliper Type | Post Mount |
| Weight | 21, 22, 29 |
| Mount | Rotor Size | 160 Post | 180 Rotor, 160 Post | 203 Rotor |
| keyword search | Galfer Brake Adapter |
| Model | SB004 +23 |
| Fork/Frame Mount | (PM) 74mm |
| Caliper | Post Mount 74mm |
| Size | +23mm |
| Color | Black |
Original: $17.00
-65%$17.00
$5.95Description
| Brake Caliper Type | Post Mount |
| Weight | 21, 22, 29 |
| Mount | Rotor Size | 160 Post | 180 Rotor, 160 Post | 203 Rotor |
| keyword search | Galfer Brake Adapter |
| Model | SB004 +23 |
| Fork/Frame Mount | (PM) 74mm |
| Caliper | Post Mount 74mm |
| Size | +23mm |
| Color | Black |









