
ENVE Composites Road Drop Handlebar - Carbon 31.8mm 44cm Black
- TECH SPECS
| Top Bar Shape | Round |
| Primary Color | Black |
| Clip-On Bar Comp. | Yes |
| Handlebar Material | Carbon |
| Routing | Internal |
| Stem Clamp Diameter | 31.8mm |
| Handlebar Reach | 79mm |
| Drop | 127mm |
| Handlebar Width | 440mm |
- TECH SPECS
| Top Bar Shape | Round |
| Primary Color | Black |
| Clip-On Bar Comp. | Yes |
| Handlebar Material | Carbon |
| Routing | Internal |
| Stem Clamp Diameter | 31.8mm |
| Handlebar Reach | 79mm |
| Drop | 127mm |
| Handlebar Width | 440mm |
$400.00
ENVE Composites Road Drop Handlebar - Carbon 31.8mm 44cm Black—
$400.00
Description
- TECH SPECS
| Top Bar Shape | Round |
| Primary Color | Black |
| Clip-On Bar Comp. | Yes |
| Handlebar Material | Carbon |
| Routing | Internal |
| Stem Clamp Diameter | 31.8mm |
| Handlebar Reach | 79mm |
| Drop | 127mm |
| Handlebar Width | 440mm |







