
ENVE Aero Drop Handlebar Diameter: 31.8mm 440mm Drop: 127mm Reach: 79mm Black
- TECH SPECS
| Handlebar Reach | 79mm |
| Clip-On Bar Comp. | SES Aero Only |
| Stem Clamp Diameter | 31.8mm |
| Routing | Internal |
| Top Bar Shape | Aero |
| Handlebar Material | Carbon |
| Primary Color | Black |
| Drop | 127mm |
| Handlebar Width | 400mm |
- TECH SPECS
| Handlebar Reach | 79mm |
| Clip-On Bar Comp. | SES Aero Only |
| Stem Clamp Diameter | 31.8mm |
| Routing | Internal |
| Top Bar Shape | Aero |
| Handlebar Material | Carbon |
| Primary Color | Black |
| Drop | 127mm |
| Handlebar Width | 400mm |
$140.00
Original: $400.00
-65%ENVE Aero Drop Handlebar Diameter: 31.8mm 440mm Drop: 127mm Reach: 79mm Black—
$400.00
$140.00Description
- TECH SPECS
| Handlebar Reach | 79mm |
| Clip-On Bar Comp. | SES Aero Only |
| Stem Clamp Diameter | 31.8mm |
| Routing | Internal |
| Top Bar Shape | Aero |
| Handlebar Material | Carbon |
| Primary Color | Black |
| Drop | 127mm |
| Handlebar Width | 400mm |






