
Eclat Domain Top Stem Diameter: 25.4mm Length: 48mm Steerer: 1-1/8 Black
- TECH SPECS
| Stem Material | Aluminum |
| Face Plate Bolts | 4 |
| Stem Length | 48mm |
| Stem Weight | 326g |
| Stack Height | 33 |
| Primary Color | Black |
| Handlebar Diameter | 25.4mm |
| Steerer Tube | 1-1/8 |
- TECH SPECS
| Stem Material | Aluminum |
| Face Plate Bolts | 4 |
| Stem Length | 48mm |
| Stem Weight | 326g |
| Stack Height | 33 |
| Primary Color | Black |
| Handlebar Diameter | 25.4mm |
| Steerer Tube | 1-1/8 |
Description
- TECH SPECS
| Stem Material | Aluminum |
| Face Plate Bolts | 4 |
| Stem Length | 48mm |
| Stem Weight | 326g |
| Stack Height | 33 |
| Primary Color | Black |
| Handlebar Diameter | 25.4mm |
| Steerer Tube | 1-1/8 |







