
Chromag BZA 35 Carbon Riser Handlebar - 35mm Clamp
| Rise | 15, 25mm, 35, 35mm |
| Material | Carbon |
| Back Sweep (deg) | 8 |
| Upsweep | 5 |
| Bar Clamp Diameter (mm) | 35.0 |
| Color | Black/Gray, Black/Orange, Black/Red |
| Weight | 235, 235g |
| Width | 800, 800mm |
| Defined Color | Black |
| Clamp Dia. | 35.0mm |
| Up/Back Sweep | 5/9 Deg |
| Rise | 15, 25mm, 35, 35mm |
| Material | Carbon |
| Back Sweep (deg) | 8 |
| Upsweep | 5 |
| Bar Clamp Diameter (mm) | 35.0 |
| Color | Black/Gray, Black/Orange, Black/Red |
| Weight | 235, 235g |
| Width | 800, 800mm |
| Defined Color | Black |
| Clamp Dia. | 35.0mm |
| Up/Back Sweep | 5/9 Deg |
Original: $140.99
-65%$140.99
$49.35Description
| Rise | 15, 25mm, 35, 35mm |
| Material | Carbon |
| Back Sweep (deg) | 8 |
| Upsweep | 5 |
| Bar Clamp Diameter (mm) | 35.0 |
| Color | Black/Gray, Black/Orange, Black/Red |
| Weight | 235, 235g |
| Width | 800, 800mm |
| Defined Color | Black |
| Clamp Dia. | 35.0mm |
| Up/Back Sweep | 5/9 Deg |

















