
1 / 2
Campagnolo Bora Ultra 35 Rim - 700 Disc Black /Bright Label 21H Tubular Rear
Campagnolo Bora Ultra 35 Rim - 700 Disc Black /Bright Label 21H Tubular Rear. Bora Ultra 35 Rear Rim
- TECH SPECS
| Brake Track | Carbon |
| Valve | Presta |
| Color | Black |
| Wheel Size | 700c |
| ISO Diameter | 622 / Road / 29" |
| Hub Drilling | 21 |
| Rim Material | Carbon |
| Tire Type | Tubular |
Campagnolo Bora Ultra 35 Rim - 700 Disc Black /Bright Label 21H Tubular Rear. Bora Ultra 35 Rear Rim
- TECH SPECS
| Brake Track | Carbon |
| Valve | Presta |
| Color | Black |
| Wheel Size | 700c |
| ISO Diameter | 622 / Road / 29" |
| Hub Drilling | 21 |
| Rim Material | Carbon |
| Tire Type | Tubular |
$333.88
Original: $953.95
-65%Campagnolo Bora Ultra 35 Rim - 700 Disc Black /Bright Label 21H Tubular Rearβ
$953.95
$333.88Description
Campagnolo Bora Ultra 35 Rim - 700 Disc Black /Bright Label 21H Tubular Rear. Bora Ultra 35 Rear Rim
- TECH SPECS
| Brake Track | Carbon |
| Valve | Presta |
| Color | Black |
| Wheel Size | 700c |
| ISO Diameter | 622 / Road / 29" |
| Hub Drilling | 21 |
| Rim Material | Carbon |
| Tire Type | Tubular |











