
Abus YouDrop FF Helmet S 48 - 55cm Velvet Black
- TECH SPECS
| Certification | CPSC |
| Misc | Velvet Black |
| Integrated Light | No |
| Helmet sizing in cm | 48 - 55cm |
| Primary Color | Black |
| Size | S |
| e-Bike approved | No |
| Visor | Yes |
- TECH SPECS
| Certification | CPSC |
| Misc | Velvet Black |
| Integrated Light | No |
| Helmet sizing in cm | 48 - 55cm |
| Primary Color | Black |
| Size | S |
| e-Bike approved | No |
| Visor | Yes |
$50.05
Original: $142.99
-65%Abus YouDrop FF Helmet S 48 - 55cm Velvet Black—
$142.99
$50.05Description
- TECH SPECS
| Certification | CPSC |
| Misc | Velvet Black |
| Integrated Light | No |
| Helmet sizing in cm | 48 - 55cm |
| Primary Color | Black |
| Size | S |
| e-Bike approved | No |
| Visor | Yes |











