
Abus Purl-Y Helmet S 51 - 55cm Iced Blue
- TECH SPECS
| Misc | Iced Blue |
| Primary Color | Blue |
| Size | S |
| Helmet sizing in cm | 51 - 55cm |
| e-Bike approved | No |
| Integrated Light | No |
| Visor | Yes |
| Certification | CPSC EN1078 NTA 8776 E-bike |
- TECH SPECS
| Misc | Iced Blue |
| Primary Color | Blue |
| Size | S |
| Helmet sizing in cm | 51 - 55cm |
| e-Bike approved | No |
| Integrated Light | No |
| Visor | Yes |
| Certification | CPSC EN1078 NTA 8776 E-bike |
$38.50
Original: $109.99
-65%Abus Purl-Y Helmet S 51 - 55cm Iced Blue—
$109.99
$38.50Description
- TECH SPECS
| Misc | Iced Blue |
| Primary Color | Blue |
| Size | S |
| Helmet sizing in cm | 51 - 55cm |
| e-Bike approved | No |
| Integrated Light | No |
| Visor | Yes |
| Certification | CPSC EN1078 NTA 8776 E-bike |











