
Abus Pedelec 2.0 Helmet L 56 - 62cm Velvet Black
- TECH SPECS
| Integrated Light | Yes |
| Helmet sizing in cm | 56 - 62cm |
| Misc | Velvet Black |
| Visor | Yes |
| Certification | CPSC EN1078 ASTM F1447 NTA 8776 E-bike |
| e-Bike approved | Yes |
| Size | L |
| Primary Color | Black |
- TECH SPECS
| Integrated Light | Yes |
| Helmet sizing in cm | 56 - 62cm |
| Misc | Velvet Black |
| Visor | Yes |
| Certification | CPSC EN1078 ASTM F1447 NTA 8776 E-bike |
| e-Bike approved | Yes |
| Size | L |
| Primary Color | Black |
$69.30
Original: $197.99
-65%Abus Pedelec 2.0 Helmet L 56 - 62cm Velvet Black—
$197.99
$69.30Description
- TECH SPECS
| Integrated Light | Yes |
| Helmet sizing in cm | 56 - 62cm |
| Misc | Velvet Black |
| Visor | Yes |
| Certification | CPSC EN1078 ASTM F1447 NTA 8776 E-bike |
| e-Bike approved | Yes |
| Size | L |
| Primary Color | Black |











