
Abus Hud-Y Helmet S 51 - 55cm Midnight Blue
- TECH SPECS
| Primary Color | Blue |
| Certification | CPSC |
| e-Bike approved | No |
| Misc | Midnight Blue |
| Integrated Light | Yes |
| Visor | Yes |
| Size | S |
| Helmet sizing in cm | 51 - 55cm |
- TECH SPECS
| Primary Color | Blue |
| Certification | CPSC |
| e-Bike approved | No |
| Misc | Midnight Blue |
| Integrated Light | Yes |
| Visor | Yes |
| Size | S |
| Helmet sizing in cm | 51 - 55cm |
$57.75
Original: $164.99
-65%Abus Hud-Y Helmet S 51 - 55cm Midnight Blue—
$164.99
$57.75Description
- TECH SPECS
| Primary Color | Blue |
| Certification | CPSC |
| e-Bike approved | No |
| Misc | Midnight Blue |
| Integrated Light | Yes |
| Visor | Yes |
| Size | S |
| Helmet sizing in cm | 51 - 55cm |











