
Abus Hud-Y Helmet M 52 - 58cm Titan
- TECH SPECS
| e-Bike approved | No |
| Integrated Light | Yes |
| Size | M |
| Helmet sizing in cm | 52 - 58cm |
| Primary Color | Grey |
| Misc | Titan |
| Visor | Yes |
| Certification | CPSC |
- TECH SPECS
| e-Bike approved | No |
| Integrated Light | Yes |
| Size | M |
| Helmet sizing in cm | 52 - 58cm |
| Primary Color | Grey |
| Misc | Titan |
| Visor | Yes |
| Certification | CPSC |
$57.75
Original: $164.99
-65%Abus Hud-Y Helmet M 52 - 58cm Titan—
$164.99
$57.75Description
- TECH SPECS
| e-Bike approved | No |
| Integrated Light | Yes |
| Size | M |
| Helmet sizing in cm | 52 - 58cm |
| Primary Color | Grey |
| Misc | Titan |
| Visor | Yes |
| Certification | CPSC |











