
Abus Hud-Y Helmet L 59 - 62cm Velvet Black
- TECH SPECS
| Certification | CPSC |
| Helmet sizing in cm | 59 - 62cm |
| Misc | Velvet Black |
| Integrated Light | Yes |
| Primary Color | Black |
| e-Bike approved | No |
| Size | L |
| Visor | Yes |
- TECH SPECS
| Certification | CPSC |
| Helmet sizing in cm | 59 - 62cm |
| Misc | Velvet Black |
| Integrated Light | Yes |
| Primary Color | Black |
| e-Bike approved | No |
| Size | L |
| Visor | Yes |
$57.75
Original: $164.99
-65%Abus Hud-Y Helmet L 59 - 62cm Velvet Black—
$164.99
$57.75Description
- TECH SPECS
| Certification | CPSC |
| Helmet sizing in cm | 59 - 62cm |
| Misc | Velvet Black |
| Integrated Light | Yes |
| Primary Color | Black |
| e-Bike approved | No |
| Size | L |
| Visor | Yes |











