
Abus Hud-Y Helmet L 59 - 62cm Race Grey
- TECH SPECS
| Certification | CPSC |
| Helmet sizing in cm | 59 - 62cm |
| Size | L |
| Primary Color | Grey |
| Misc | Race Grey |
| Integrated Light | Yes |
| e-Bike approved | No |
| Visor | Yes |
- TECH SPECS
| Certification | CPSC |
| Helmet sizing in cm | 59 - 62cm |
| Size | L |
| Primary Color | Grey |
| Misc | Race Grey |
| Integrated Light | Yes |
| e-Bike approved | No |
| Visor | Yes |
$57.75
Original: $164.99
-65%Abus Hud-Y Helmet L 59 - 62cm Race Grey—
$164.99
$57.75Description
- TECH SPECS
| Certification | CPSC |
| Helmet sizing in cm | 59 - 62cm |
| Size | L |
| Primary Color | Grey |
| Misc | Race Grey |
| Integrated Light | Yes |
| e-Bike approved | No |
| Visor | Yes |











