
Abus HiDrop Full Face Helmet M 57 - 58cm Shiny Black
- TECH SPECS
| Helmet sizing in cm | 57 - 58cm |
| Integrated Light | No |
| Primary Color | Black |
| e-Bike approved | No |
| Visor | Yes |
| Size | M |
| Certification | CPSC EN1078 ASTM F1447 |
| Misc | Shiny Black |
- TECH SPECS
| Helmet sizing in cm | 57 - 58cm |
| Integrated Light | No |
| Primary Color | Black |
| e-Bike approved | No |
| Visor | Yes |
| Size | M |
| Certification | CPSC EN1078 ASTM F1447 |
| Misc | Shiny Black |
$77.00
Original: $219.99
-65%Abus HiDrop Full Face Helmet M 57 - 58cm Shiny Black—
$219.99
$77.00Description
- TECH SPECS
| Helmet sizing in cm | 57 - 58cm |
| Integrated Light | No |
| Primary Color | Black |
| e-Bike approved | No |
| Visor | Yes |
| Size | M |
| Certification | CPSC EN1078 ASTM F1447 |
| Misc | Shiny Black |











